ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

9 листопада 2022 року пройшла II Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Психолого-педагогічний супровід дітей з інтелектуальними порушеннями в умовах спеціальної та інклюзивної освіти». В конференції приймали участь викладачі кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи.

У процесі роботи конференції відбулось обговорення наукових і практичних питань у такому проблемному полі:

• Особливості навчання дітей з інтелектуальними та складними порушеннями розвитку в закладах спеціальної та інклюзивної освіти в умовах воєнного стану.
  • Технології корекційно-розвиткової роботи з дітьми з інтелектуальними порушеннями раннього та дошкільного віку.
  • Партнерська взаємодія з батьками дітей з ООП в закладах спеціальної та інклюзивної освіти.
  • Психологічна та соціальна допомога дітям з ООП та їхнім родинам в умовах воєнного стану.
  • Формування професійної компетентності фахівців з освіти дітей з ООП в умовах сучасного ЗВО.