День: 17.11.2022

ХV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СПЕЦІАЛЬНА І ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

17-18 листопада 2022 року пройшла ХV Міжнародна науково-практична конференція «Спеціальна і інклюзивна освіта: проблеми та перспективи». В конференції приймали участь викладачі кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи.

У процесі роботи конференції відбулось обговорення наукових і практичних питань під час засідання круглих столів:

1. Кваліфікаційні варіанти професії логопеда в умовах реформи системи освіти та охорони здоров’я в Україні.
  2. Система надання логопедичних послуг у закладах освіти.
  3. Психолого-педагогічний супровід учасників освітнього процесу в умовах військового стану.
  4. Підготовка фахівців до професійної діяльності в інклюзивному освітньому середовищі.
  5. Роль освітнього безпечного середовища в контексті розвитку дитини: третій вчитель.
  6. Інноваційні технології розвитку дітей з особливими освітніми потребами.
  7. Сучасні технології в роботі з дітьми з порушеннями інтелектуального розвитку.