День: 16.10.2023

Попередній захист дисертації

16 жовтня 2023 року відбулися публічна презентація та обговорення дисертації аспірантки кафедри спеціальної та інклюзивної освіти КОСОВСЬКОЇ Аліни Олексіївни  «Формування готовності корекційних педагогів до командної роботи у навчанні дітей з особливими освітніми потребами». Науковий керівник – Олена Миколаївна ВЕРЖИХОВСЬКА, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи. Робота КОСОВСЬКОЇ Аліни Олексіївни  «Формування готовності корекційних педагогів до командної роботи у навчанні дітей з особливими освітніми потребами» відповідає вимогам «Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії» і може бути рекомендована до публічного захисту на здобуття ступеня доктора філософії у разовій спеціалізованій вченій раді.

Бажаємо Аліні Олексіївні успішного захисту дисертації!