День народження факультету

1 квітня 2024 року Факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи відзначав свій 32 День народження!

Колектив кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної робот щиро вітає науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти зі святом!

Кафедрами (Кафедра соціальної роботи КПНУ імені Івана Огієнка, Кафедра психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи, Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти КПНУ ім. Івана Огієнка, Кафедра загальної та практичної психології КПНУ імені Івана Огієнка,  кафедра логопедії і спеціальних методик, кафедра психології освіти) була організована благодійна ярмарка, аукціон та безпрограшна лотерея за донат на ЗСУ. Усі зібрані кошти передані на потреби ЗСУ!

Дякуємо Збройним силам України за можливість працювати, творити, навчати! Все буде Україна!