Заняття для санітарних постів факультетів

16 квітня 2024 року було проведене чергове заняття для санітарних постів  факультетів щодо надання першої домедичної допомоги учасникам освітнього процесу, під час якого змогли актуалізувати знання щодо алгоритму надання та правил першої допомоги, а також практично відпрацювати окремі елементи. Училися надавати першу медичну допомогу непритомному постраждалому без дихання, здійснювати серцево-легеневу реанімацію, надавати першу допомогу під час кровотеч, травм, опіків.

Тренери – завідувач навчально-виробничої практики, викладач медичного коледжу Сергій Юрков; здобувач освіти медичного коледжу Максим Коваль. У заняттях активну участь взяли студенти кафедри військової підготовки учасники війни Олександр Сусловський та Микола Кондрушенко.

Окрім теоретичних знань, кожен мав можливість попрактикуватись у правилах надання домедичної допомоги. Колектив університету висловлює щиру подяку представникам медичного коледжу, кафедри військової підготовки за отриманні знання.