Інформаційно-просвітницька зустріч з представниками Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України

05 жовтня 2023 року на факультеті іноземної філології університету відбулася інформаційно-просвітницька зустріч здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників з представниками Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України. Зустріч організовано доцентом кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи Оленою ВЕРЖИХОВСЬКОЮ і кандидатом педагогічних наук, старшим викладачом кафедри фізики Оксаною ЧОРНОЇ у рамках вивчення студентами першого курсу навчальної дисципліни «Основи медичних знань і безпека життєдіяльності».

Інструктори з першої допомоги Сергій ЮРКОВ і Дарія БАЙЦУРАК розповіли про основні напрямки діяльності Товариства та провели майстер-клас з надання першої допомоги, тренінги з надання серцево-легеневої реанімації.

Усі присутні  залишились задоволені форматом зустрічі, бажаючі змогли спробувати на тренувальних манекенах провести серцево-легеневу реанімацію.